+48 696 513 050, +48 694 650 192 office@rivigo.eu

W połowie października br. w pięknej okolicy Ustronia mieliśmy przyjemność prowadzić warsztat praktyczny dla kadry managerskiej jednej z największych firm w Europie. Tematem wiodącym szkolenia była skuteczna komunikacja ze szczególnym uwzględnieniem istotnej roli komunikacji niewerbalnej.

Poprzez warsztatowy charakter szkolenia, Uczestnicy mieli okazję wzmacniać swoją efektywność komunikacyjną, jak również zwiększać umiejętność identyfikacji barier komunikacyjnych. W trakcie spotkania duży akcent położony był także na ważny element komunikacji, jakim jest informacja zwrotna.

Uczestnicy szkolenia wykazali się dużą otwartością, zaangażowaniem oraz wysoką dojrzałością managerską, a wypełnione ankiety potwierdziły, że przebieg szkolenia zwiększył ich świadomość w zakresie istoty i roli komunikacji, w tym niewerbalnej, w budowaniu profesjonalnych relacji z pracownikami i przełożonymi.

Pozytywna energia płynąca z sali szkoleniowej, świetna atmosfera oraz piękny jesienny krajobraz Ustronia spowodowały, że dzień uznaliśmy za bardzo udany 🙂