+48 696 513 050, +48 694 650 192 office@rivigo.eu

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 23 marca br. p. Daria Domaradzka-Guzik wzięła udział  w panelu dyskusyjnym w ramach akcji „Kobiety wiedzą co robią” w Rybniku, który poświęcony był przedsiębiorczości kobiet.  Panel prowadziła p. Magdalena Warchala-Kopeć z Gazety Wyborczej Katowice, a wśród panelistek znalazły się, oprócz p. Darii Domaradzkiej-Guzik: p. Marta Majchrzak – psycholożka społeczna i badaczka, autorka raportu o polskich kobietach „Women’s Power”, p. Jolanta Czernicka-Siwecka – prezes zarządu Fundacji ISKIERKA oraz p. Bożena Lazar – członek Zarządu, współwłaścicielka Przedsiębiorstwa LAZAR. Spotkanie zostało zorganizowane przez „Wysokie Obcasy” i katowicką „Gazetę Wyborczą”.

Jak podają Wysokieobcasy.pl „Było to już szóste spotkaniem pod szyldem „Kobiety wiedzą, co robią”, które od czerwca odbywają się w różnych miastach Polski. – W spotkaniach biorą udział kobiety mądre i doświadczone. Rozmawiamy razem o problemach z perspektywy kobiecej, o mocy kobiet oraz o tym, co nas nakręca do działania – mówiła, witając gości Katarzyna Owczarek, koordynatorka wydarzenia”

Cieszymy się, że p. Daria Domaradzka-Guzik znalazła się w zacnym gronie kobiet przedsiębiorczych naszego regionu i gratulujemy świetnego wystąpienia ?

Krótką relację z panelu „Kobiety przedsiębiorcze” znajdą Państwo poniżej ⬇