+48 696 513 050, +48 694 650 192 office@rivigo.eu

W ramach tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nasza firma wystawiła w aukcji charytatywnej spersonalizowany, indywidualny warsztat praktyczny – w obszarze autoprezentacji, wystąpień publicznych i siły gestów. Cały dochód z aukcji został przekazany na rzecz 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zwycięzcą aukcji został Pan Łukasz, który chętnie skorzystał z wygranej i został uczestnikiem naszych warsztatów praktycznych. Podczas spotkań, Pan Łukasz otrzymał wsparcie w zakresie praktycznych wskazówek w obszarze skutecznej komunikacji z otoczeniem oraz sposobów wykorzystania jej podczas wystąpień publicznych; to wszystko z wykorzystaniem elementów komunikacji niewerbalnej.

Współpraca z p. Łukaszem to była prawdziwa przyjemność. Jego otwartość i chęć poznania nowej wiedzy bardzo pozytywnie zaskoczyła nas, szczególnie że wprawnie wdrażał wskazówki w praktykę. Nasza praca została także doceniona przez p. Łukasza, który na zakończenie szkolenia obdarował nas pięknymi kwiatami, a także zostawił nam piękne referencje ⬇ 🙂