+48 696 513 050, +48 694 650 192 office@rivigo.eu

Referencje

Co o nas mówią nasi klienci
„Wysoki poziom wiedzy i kompetencji trenerów oraz profesjonalizm w podejściu do uczestników warsztatów sprawia, że z przyjemnością polecamy firmę RIVIGO.eu, jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie usług szkoleniowych.”
– Złomrex Metal Sp. z o.o. – Waldemar Marek, Prezes Zarządu
„Przedmiotowe warsztaty zostały przeprowadzone ciekawie, rzetelnie i profesjonalnie. Pani Daria Domaradzka-Guzik, która prowadziła warsztaty skutecznie zbudowała w grupach uczestników otwartą atmosferę, co zdecydowanie wpłynęło na zwiększenie walorów edukacyjnych – ze szczególnym naciskiem na stronę praktyczną i ćwiczenia.”
– Possible Worldwide Poland Sp. z o.o. – Szczepan Wącław, Prezes Zarządu Dyrektor Generalny
„W trakcie prowadzenia zajęć, Pani Daria wykazała się dużą wiedzą teoretyczną oraz indywidualnym podejściem do każdego uczestnika, dzięki czemu przekazywała wiedzę w sposób zrozumiały i ciekawy. Jej doświadczenie, profesjonalizm oraz życzliwość i otwartość w kontaktach z Kursantami pozwoliły na przeprowadzenie szkolenia w sposób wzorowy. (…) Firma GoWork.pl z przyjemnością poleca Panią Darię Domaradzką – Guzik jako profesjonalnego Trenera, a także wiarygodnego partnera w biznesie”
– GoWork.pl. – Karolina Jońska, Specjalista ds. szkoleń

Zobacz nasze bezpłatne materiały i publikacje!

Firma Rivigo.eu s.c. powstała dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Facebook

LinkedIn

YouTube

Twitter