+48 696 513 050, +48 694 650 192 office@rivigo.eu

Badanie ankietowe "Komunikacja niewerbalna"

Miej wpływ na wyniki badania

Dlaczego prowadzimy badania ankietowe?

 

Jesteśmy praktykami, teorię zostawiamy naukowcom! Tak właśnie działamy, dlatego prowadzimy badania na temat świadomości komunikacji niewerbalnej i jej wpływu na skuteczność komunikacji z otoczeniem.

Ostatnie, najbardziej popularne badania w zakresie komunikacji niewerbalnej zostały przeprowadzone w 1967 r. – to już ponad pół wieku temu! Zrealizował je Albert Mehrabian – Psycholog z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles.

Firma Rivigo.eu s.c. na co dzień zajmuje się praktycznymi aspektami skutecznej komunikacji i  elementami wpływającymi na wzrost efektywności wzajemnego porozumienia się – powyższe ze szczególnym uwzględnieniem istotnej roli komunikacji niewerbalnej w procesie kontaktów z otoczeniem.

Poprzez szkolenia i warsztaty praktyczne, mamy przyjemność na co dzień edukować i zwiększać świadomość społeczeństwa w zakresie siły komunikacji niewerbalnej.

Podczas wystąpień publicznych, w procesie budowania zespołu, będąc skutecznym liderem, w trakcie negocjacji, zarządzając relacjami z klientem, w rozmowie z bliskimi czy podczas jakiejkolwiek innej autoprezentacji, zachodzi proces relacji z otoczeniem – stąd konieczność sprawnej komunikacji występuje w każdym z tych obszarów.

 

Warto wiedzę aktualizować, tym bardziej, że wraz z upływem czasu zmieniają się role w społeczeństwie oraz sposoby odczytywania i wysyłania sygnałów w procesie komunikacji. Może wzrasta też świadomość istoty roli komunikacji niewerbalnej? Sprawdźmy to razem!

Zobacz, co się u nas dzieje

Firma Rivigo.eu s.c. powstała dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Facebook

LinkedIn

YouTube

Twitter