+48 696 513 050, +48 694 650 192 office@rivigo.eu

Artykuł DFR z dnia 21.10.2023 r.

Link do artykułu na kobieta.wp.pl

Marcin Hakiel pokazał się podczas jednego z eventów razem ze swoją nową miłością, Dominiką, gdzie dawali do zrozumienia, jak bardzo są sobie bliscy. Para wcześniej pokazała się też w mediach społecznościowych. Oto jak ich relację ocenia ekspertka z zakresu mowy ciała.

Marcin Hakiel pokazał się publicznie z nową partnerkąMarcin Hakiel pokazał się publicznie z nową partnerką Źródło: AKPA

 

 

Marcin Hakiel pojawił się w piątek 20 października na Gali Business Power. Znany tancerz nie był sam – towarzyszyła mu jego nowa partnerka Dominika. Hakiel publikował już zdjęcia z nią w swoich mediach społecznościowych, ale było to ich pierwsze oficjalne wyjście razem. Para weszła do sali, trzymając się pod rękę, a przy stoliku nie szczędziła sobie czułości.

 

Ekspertka od mowy ciała ocenia relację Hakiela

W rozmowie z Plotkiem Daria Domaradzka-Guzik, wykładowczyni akademicka, trenerka wystąpień publicznych oraz ekspertka od mowy ciała, oceniła, jak układa się nowa relacja Hakiela. Okazuje się, że według mowy ciała, partnerzy czują się ze sobą bardzo dobrze.

„Tak wygląda szczęście. Zauważalne u Marcina Hakiela wyraźnie uniesione kąciki ust i oczu, wskazują na szczerość uśmiechu. Potwierdzają to mocno zarysowane mięśnie jarzmowe okolicy ust. Mięsień jarzmowy większy jest głównym mięśniem uśmiechowym, ponieważ unosi kąciki ust do góry, a także umożliwia wykonanie szczerego uśmiechu odsłaniającego zęby. Do tego energia i dynamiczna postawa oraz pewny krok wyprzedzający mogą wysyłać sygnały dumy i radości” – podkreśliła ekspertka.

 

 

Marcin Hakiel jest w związku. Oto co mówi mowa ciała Dominiki

Jeśli chodzi o mimikę Dominiki, ona również wygląda na szczęśliwą. Daria Domaradzka-Guzik dopatrzyła się jednak czegoś więcej. – Zauważalne mocno pracujące mięśnie okrężne okolicy oka wskazują na prawdziwą radość uśmiechu. Postawa, układ stóp, kroczenie za partnerem, niemal chowanie się za nim, może wysyłać sygnał zestresowania, nieśmiałości, braku pewności lub spięcia – oceniła specjalistka w wypowiedzi dla Plotka.

Hakiel, po rozstaniu z poprzednią partnerką, która również miała na imię Dominika, nie był sam zbyt długo. – Nie jestem singlem, jestem z kimś w relacji. Jestem już w takim wieku, że nie interesuje mnie poznawanie kogoś co drugi wieczór. Poznałem kogoś interesującego – podkreślał w podcaście Żurnalisty.