+48 696 513 050, +48 694 650 192 office@rivigo.eu

Kim jesteśmy

Pomagamy w zakresie poprawy skuteczności komunikacji,

ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji niewerbalnej, w tym mowy ciała. Współpracujemy z zespołami sprzedażowymi, handlowcami, przedstawicielami handlowymi, kadrą managerską, rzecznikami prasowymi, politykami, trenerami biznesu, mówcami – czyli wszystkimi, którzy mają na co dzień kontakt z klientem i mediami, a dla których ważny jest skuteczny przekaz.

Daria Domaradzka-Guzik

Praktyk. Posiada ponad 17 letnie doświadczenie w zarządzaniu i szkoleniach struktur sprzedażowych w instytucjach finansowych, w tym w bankach. Dba o wysoką efektywność działań w zarządzanych jednostkach, także w rozproszonej strukturze. Dużą wagę przywiązuje do zarządzania jakością,skutecznie szkoli zespoły sprzedażowe, liderów, pracowników administracji publicznej, polityków, parlamentarzystów oraz kadrę managerską niższego i wyższego szczebla. Specjalizuje się w negocjacjach, kreowaniu wizerunku oraz rozwoju obszarów komunikacji, także niewerbalnej, ze szczególnym uwzględnieniem „mowy ciała” w biznesie. Lubi ludzi, aktywnie uczestniczy w konferencjach, kongresach, seminariach i spotkaniach biznesowych – prelegentka, panelistka sesji biznesowych Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Prowadzi kursy trenerskie „Train the Trainer”, dedykowane szkoleniowcom, trenerom biznesu oraz osobom występującym publicznie. Dzięki naturalnym zdolnościom interpersonalnym tworzy trwałe relacje biznesowe.

Autorka prac dyplomowych i badań o tematyce komunikacji niewerbalnej w biznesie oraz wielu publikacji na temat skuteczności mowy ciała w procesie autoprezentacji, negocjacji, sprzedaży i budowania marki. Na co dzień związana z elitarną Fundacją Class Ladies. Wykładowca akademicki. Ponadto, współdziałała z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach i International Project Management Association Polska. W 2016 roku została Laureatką Plebiscytu na 50 najbardziej wpływowych Kobiet Śląska – organizowanego przez Dziennik Zachodni. W grudniu 2016 została laureatką nagrody „Kobieta Charyzmatyczna” (redakcja WhyStory, Gazeta Wyborcza i Radio Kolor – patronat Szkoła Głowna Handlowa w Warszawie i International Coach Federation).​

Patrycja Terakowska

Odpowiedzialna za koordynację i organizację szkoleń, warsztatów. Do jej głównych zadań należy nawiązywanie relacji biznesowych oraz ustalanie warunków współpracy z klientami korporacyjnymi, jednostkami samorządowymi oraz pozostałymi podmiotami zainteresowanymi współpracą z RIVIGO.eu. W ramach współpracy B2C bezpośrednio ustala i nadzoruje współpracę z managerami, osobami publicznymi oraz pozostałymi osobami zainteresowanymi udziałem w warsztatach indywidualnych dedykowanych tej grupie osób. Jej doświadczenie to kilkanaście lat pracy w dużym banku, gdzie realizowała swoją karierę, począwszy od stanowisk operacyjnych, aż po managerskie. Zarządzała obszarem sprzedaży w bankowości korporacyjnej w roli Dyrektora Sprzedaży Centrum Korporacyjnego, a następnie Dyrektora Regionalnego Centrum Korporacyjnego. W obszarze doświadczeń ma za sobą także współpracę ze spółką z obszaru odnawialnych źródeł energii.

Jej atut to skuteczność w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji biznesowych. Kluczową wartością dla niej są ludzie, ich aspiracje, cele, marzenia. Jej pasją są podróże, psychologia społeczna i komunikacja, a ostatnio nagrywanie i montaż video. Posiada umiejętności aktorskie, które wykorzystywane są w warsztatach praktycznych. Od czerwca 2016 roku zaangażowana w działalność Fundacji Class Ladies, obecnie w roli Wiceprezesa Zarządu. Uwielbia kontakt z ludźmi. Ma poczucie humoru i dystans wobec siebie. Potrafi dostrzec pozytywną stronę prawie w każdej trudnej sytuacji, a niezręczne zdarzenie subtelnie obrócić w żart.

Zapisz się na nasz newsletter!

Poznaj naszą ofertę

Firma Rivigo.eu s.c. powstała dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Facebook

LinkedIn

YouTube

Twitter