+48 696 513 050, +48 694 650 192 office@rivigo.eu

Artykuł redakcji o2.pl (21.01.2022)

Link do artykułu o2.pl

Konferencja Marka Suskiego (YouTube)"Drugi plan mówi więcej niż 1000 słów". Wystarczy rzucić okiem

Marek Suski w czwartek zorganizował w Sejmie konferencję prasową. Mówił o chęci zwiększenia emisji polskiej muzyki w mediach. Poruszył również temat inwigilacji za pomocą Pegasusa. Konferencję w dobitnych słowach podsumowała znana ekspertka od mowy ciała Daria Domaradzka-Guzik.

Marek Suski w czwartek zorganizował w Sejmie konferencję prasową dotyczącą muzyki w rozgłośniach radiowych. Mówił o przygotowywanej noweli ustawy o radiofonii i telewizji, która zakłada więcej polskiej muzyki w mediach.

W trakcie konferencji poseł PiS odpowiadał również na pytania dziennikarzy. Jedno z nich dotyczyło afery Pegasusa.

My na posiedzeniu komisji zajmowaliśmy się tym tematem. Ja mogę państwa zapewnić, że mówienie o jakiejś masowej inwigilacji, to jest jakiś wymysł z księżyca, bo to były niewielkie liczby, nieprzekraczające kilkuset osób w ciągu roku, a nie milionów. Nie mogę oczywiście podać dokładnych danych, bo to jest objęte tajemnicą – powiedział Marek Suski.

Ekspertka od mowy ciała podsumowała konferencję Suskiego

Konferencję Suskiego skomentowała znana ekspertka od mowy ciała Daria Domaradzka-Guzik. „Drugi plan mówi więcej niż 1000 słów mówcy” – stwierdziła.

Pocieranie dłoni, brody, szyi, karku, ściskanie palców, splatanie ramion w zamkniętej postawie, zasłanianie ust, ściśnięte ręce(!) – tak zwykle wygląda kłopot – napisała ekspertka na Twitterze.

Obraz